Ochranné pomůcky
nejen pro zdravotníky

Gumové rukavice a ochranné 
respirátory třídy FFP2 a FFP3

 

Lékařské nitrilové vyšetřovací rukavice

Nitrilové rukavice lékařské kvality nabízejí obratnost a hmatovou citlivost pro každodenní úkoly, včetně nesterilních lékařských postupů, laboratorních prací a dalších.

Ochranné pomůcky
Ochranné pomůcky

Respirátory tříd FFP2

Masky na ochranu dýchacích orgánů třídy FFP2 jsou vhodné pro pracovní prostředí, kde se v dýchaném vzduchu nacházejí zdraví škodlivé a mutagenní látky. Musí zachytit minimálně 94 % pevných částic nacházejících se ve vzduchu až do velikosti 0,6 μm a smí se použít, když nejvyšší hodnota vystavení při práci dosáhne maximálně desetinásobné koncentrace. 

Respirátory třídy FFP3

Masky na ochranu dýchacích orgánů třídy ochrany FFP3 poskytují maximálně možnou ochranu před zatížením znečištěným ovzduším. Při celkovém úniku maximálně 5 % a potřebné ochraně alespoň 99 % před pevnými částicemi až do velikosti 0,6 μm jsou schopny filtrovat toxické, karcinogenní a radioaktivní pevné částice. Tyto masky na ochranu dýchacích orgánů lze použít v pracovních prostředích, kde je překročena nejvyšší hodnota vystavení při práci až o třicetinásobek hodnoty specifické pro daný obor.

Ochranné pomůcky

Obchodní zástupci

Máte-li zájem o naše produkty v portfoliu, neváhejte kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců, nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

Jiří Mrózek

Julie Miševa

Soňa Hatlapatková

Michael Sturm

Iveta Konvičná

Kontaktní formulář

Adresa

GlobeScope, s.r.o.
Slavojova 579/9,
128 00, Praha 2

IČO: 06402160
Spisová značka: C 293078 vedená u Městského soudu v Praze

Kontaktní údaje

Telefon: +420 773 993 906

Email: info@globescope.cz

Číslo účtu: 756569002/5500